Prace porządkowe wewnątrz budynków - co obejmują?

Udostępnij

Czystość w budynku mieszkalnym jest jedną z tych spraw, które istotnie wpływają na jakość życia lokatorów oraz na to, jak oceniają oni swoje miejsce zamieszkania, a co za tym idzie – właściciela nieruchomości. Brud i nieporządek fatalnie świadczą o właścicielu budynku i poważnie zniechęcają potencjalnych lokatorów do zamieszkania w tym właśnie miejscu i poważnie obniżają wartość inwestycji. Czysty i zadbany budynek to najlepsze świadectwo, jakie może wystawić sobie właściciel nieruchomości.

Niestety, nie jest łatwo znaleźć dobrą firmę sprzątającą lub pracownika, który zajmie się dbaniem o porządek i będzie wykonywał te usługi na odpowiednim poziomie. Dlatego właśnie warto powierzyć dbanie o czystość w nieruchomości prawdziwym fachowcom. Firma NAWIGATOR Sodo & Sokół w Warszawie oferuje kompleksowe usługi w zakresie sprzątania budynków mieszkalnych.

Co wchodzi w zakres ich usług?
Regularne zamiatanie oraz mycie korytarzy na klatce schodowej środkami dostosowanymi do rodzaju podłóg.
Zamiatanie pomieszczeń gospodarczych: piwnic suszarni i wózkowni, o ile znajdują się w budynku.
Regularne usuwanie pajęczyn i kurzu ze ścian.
Mycie schodów obejmujące też mycie balustrad.
Mycie okien w ogólnodostępnych częściach budynku, także w piwnicach. Wykonywane jest wraz z myciem i czyszczeniem parapetów
Mycie grzejników w pomieszczeniach ogólnodostępnych, a także mycie drzwi do tych pomieszczeń
Mycie i czyszczenie lamperii, jeśli znajdują się w budynku
Mycie drzwi wejściowych i bramy, a także czyszczenie metalowych wycieraczek znajdujących się przy wejściu do budynku
Mycie szyb w gablotach ogłoszeniowych umieszczonych w budynku
Odkurzanie i mycie lamp na klatce schodowej oraz w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Deratyzacja budynku wykonywana w razie zaistnienia takiej potrzeby

Wszystkie prace porządkowe odbywają się według ustalonego wcześniej harmonogramu dostosowanego do potrzeb danego budynku i jego mieszkańców. Także szczegółowy zakres usług jest ustalany indywidualnie.

Wszystkie prace wykonywane są przez profesjonalistów z doświadczeniem. Są to osoby stale zajmujące się danym budynkiem, mieszkańcy nie musza więc obawiać się ciągłych zmian pracowników sprzątających, jak ma to miejsce przy korzystaniu z usług agencji pracy tymczasowej. Dzięki temu jakość usług także utrzymywana jest na najwyższym poziomie. Warto też podkreślić, że pracownicy firmy NAWIGATOR Sodo & Sokół używają wyłącznie najwyższej klasy środków czyszczących o przyjemnym zapachu, co także mieszkańcy z pewnością docenią. Pracownicy NAWIGATOR Sodo & Sokół wyróżniają się też wysoka kulturą osobistą.