Poznaj Nas! Czym zajmuje się firma Nawigator Nieruchomości?

Udostępnij

Firma NAWIGATOR Sodo & Sokół to specjaliści w zakresie skutecznego i kompleksowego zarządzania nieruchomościami w Warszawie. Firma obecna jest na rynku od 2000 roku i od tego czasu umacnia swoja pozycję na rynku.

Co wchodzi w zakres działania firmy NAWIGATOR Sodo & Sokół?
Zarządzanie i administrowanie nieruchomościami. Zajmuje się tym licencjonowany zarządca nieruchomości, co gwarantuje najwyższą jakość usług. Do jego obowiązków należy miedzy innymi reprezentowanie właścicieli nieruchomości przed sadami, administracją samorządową i rządową oraz innymi organami, przygotowywanie aktów prawnych, umów, regulaminów itp., a także zwoływanie zebrań Wspólnoty Mieszkańców. Zarządca dokonuje też płatności w imieniu właściciela nieruchomości. W zakres jego obowiązków wchodzi też obsługa techniczna i eksploatacyjna nieruchomości, dzięki czemu właściciel nie musi troszczyć się o związane z tym problemy, mając pewność, że nad wszystkim czuwa doświadczona i kompetentna osoba.
Obsługa techniczna budynków. Dzięki całodobowemu pogotowiu telefonicznemu, przez 24 godziny na dobę dostępny jest serwisant, który na bieżąco zajmie się usuwaniem awarii i usterek. Firma zadba też o bieżącą konserwację i wszelkie prace wedle ustalonego z góry harmonogramu. Także w przypadku większych prac remontowo – budowlanych, zajmą się tym fachowcy z NAWIGATOR Sodo & Sokół w Warszawie. 

Sprzątanie budynków. NAWIGATOR Sodo & Sokół oferuje kompleksowe dbanie o czystość i porządek zarówno wewnątrz budynku, jak i w jego otoczeniu. Prace wykonywane są w ustalonym zakresie i wedle przyjętego harmonogramu. W ich zakres wchodzi też odśnieżanie chodników wokół nieruchomości, sprzątanie śniegu i lodu oraz błota w sezonie jesienno – zimowym, a także grabienie liści. Dzięki powierzeniu tych zadań specjalistom, właściciel ma pewność, ze jego nieruchomość zawsze jest czysta i zadbana, co przekłada się na komfort życia mieszkańców. 

Pielęgnacja zieleni. Zadbany teren wokół nieruchomości to też starannie wypielęgnowana zieleń. Firma NAWIGATOR Sodo & Sokół zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów zajmujących się terenami zielonymi. Ich prace obejmują zarówno bieżącą pielęgnację: podlewanie i przycinanie, jak i prace sezonowe, w tym związane z zabezpieczeniem roślinności na sezon zimowy. Specjaliści doradzą też w zakresie estetycznego i funkcjonalnego zaprojektowania terenu zielonego wokół nieruchomości, podpowiedzą, jakie rośliny sprawdzą się najlepiej. Zajmują się też utrzymaniem ii pielęgnacją oczek wodnych i stawów.

Szeroki zakres usług oznacza, że nieruchomość jest zadbana, a właściciel może nie martwić się o komfort życia lokatorów.