Dla agencji nieruchomości

Chcesz dodać oferty do najDom.pl? Wystarczy się zarejestrować.

Jak to zrobić?

To bardzo proste. Na głównej stronie serwisu www.najdom.pl jest widoczny odnośnik (link) „Utwórz konto”. Kliknij na niego. Otworzy się formularz rejestracyjny (http://www.najdom.pl/rejestracja), który należy wypełnić.

PAMIĘTAJ! Jeśli reprezentujesz biuro nieruchomości lub dewelopera, kliknij na zakładkę „Biuro nieruchomości/developer”.

UWAGA! Podczas wypełniania formularza zwróć uwagę na pola oznaczone czerwoną gwiazdką. Są to pola wymagane. Tylko ich wypełnienie pozwoli Ci się zarejestrować.

Jeśli poprawnie wypełniłeś pola, kliknij klawisz „Utwórz konto”. W tym momencie jesteś już zarejestrowanym użytkownikiem. Na podany przez Ciebie adres mailowy przyjdzie potwierdzenie rejestracji z loginem i hasłem.

Zarejestrowałem się. Jak dodać ogłoszenie?

Istnieją dwie możliwości.

1. Metoda ręcznego wprowadzania ofert.

Aby dodać ogłoszenie „ręcznie” trzeba być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem. Kliknij na stronie głównej na przycisk “Dodaj ogłoszenie”. Zostaniesz przekierowany do formularza zgłoszeniowego z widocznymi zakładkami kategorii ogłoszenia. Wybierz jedną z nich.

Wypełnij pola formularza. PAMIĘTAJ! Pola oznaczone czerwoną gwiazdką są wymagane. Dodaj opis nieruchomości. Im więcej informacji zamieścisz w polu “Opis”, tym większa szansa sprzedaży.

Dodaj zdjęcia. Możesz umieścić maksymalnie 20 zdjęć o wadze do 500 KiB każde. Po wypełnieniu formularza, naciśnij klawisz “Dodaj ogłoszenie”.

Twoje ogłoszenie pojawi się po akceptacji moderatora w ciągu 24h.

Jednocześnie otrzymasz wiadomość e-mail o umieszczeniu ogłoszenia na stronach serwisu.

2. Metoda automatycznego eksportu ofert.

Aby móc eksportować ogłoszenia do najDom.pl, sprawdź wcześniej czy na liście poniżej znajduje się program, na którym pracuje Twoje biuro.

Oto lista programów umożliwiających wysyłanie ofert do najDom.pl:

 1. Agencja 2000,
 2. Agencja 3000,
 3. asari.PARTNER,
 4. asari.Web,
 5. DEGA,
 6. e-Biuro,
 7. EBON,
 8. eKomako Makler Nieruchomości,
 9. Galactica Virgo,
 10. iMES,
 11. IMO,
 12. InfoNET ON-LINE,
 13. LocumNet Desktop,
 14. Lokalserwis (KSI),
 15. mediaRent,
 16. MLS 2007
 17. Partner X,
 18. REN24,
 19. UniaNet,

Jeśli odnalazłeś program to zarejestruj biuro, a następnie wyślij do nas login (e-mail) użyty podczas rejestracji. Na jego podstawie stworzymy namiary do eksportu ofert. Pisz na adres: info@najdom.pl.